U bent hier

Pendelbus brengt jongeren veilig naar oudejaarsevent 'Masquerade'

Op oudejaarsavond zet de jeugddienst een pendelbus in om jongeren uit Koksijde, Oostduinkerke en Sint-Idesbald op te halen en af te zetten op het evenement Masquerade in het c.c.CasinoKoksijde. 

Routeplan bus naar C.C Casino voor evenement Masquerade

  1. c.c. Casino Koksijde (Casinoplein 10/11, Koksijde) 
  2. Ster der Zee ( Zeedijk 210, Sint-Idesbald)
  3. Kerkepannezaal ( Strandlaan 128, Sint-Idesbald) 
  4. 't Oud gemeentehuis (Zeelaan 47, Koksijde-Dorp)
  5. Wulpen - (Dorpsplaats) 
  6. Sunparks Oostduinkerke aan Zee (Polderstraat 158, Oostduinkerke)
  7. Sint-Niklaaskerk (Kerkplein > Leopold II Laan 85, Oostduinkerke)
  8. Tramhalte Oostduinkerke-Bad 
  9. c.c.CasinoKoksijde (Casinoplein 10/11, Koksijde)

Stopplaatsen

                                                       Tijden

1. c.c. CasinoKoksijde 

 

22:56

23:56

00:56

02.56

03:56

04:56

2. Ster Der Zee 

22:00

23:00

00:00

01:00

03:00

04:00

05:00

3. Kerkepannezaal

22:08

23:08

00:08

01:08

03:08

04:08

05:08

4. 't Oud gemeentehuis (Koksijde-Dorp) 

22:13

23:13

00:13

01:13

03:13

04:13

05:13

5. Wulpen - Dorpplaats

22:21

23:21

00:21

01:21

03:21

04:21

05:21

6. Sunparks Oostduinkerke aan zee

22:31

23:31

00:31

01:31

03:31

04:31

05:31

7. Sint-Niklaaskerk (Oostduinkerke)

22:37

23:37

00:37

01:37

03:37

04:37

05:37

8. Tramhalte Oostduinkerke-Bad

22:41

23:41

00:41

01:41

03:41

04:41

05:41

9. c.c. CasinoKoksijde

22:49

23:49

00:49

01:49

03:49

04:49

05:49

 

Vertel het verder